درباره ما

 

سایت دانشگاه اکسل (ExcelUni)؛ با مدیریت محمد سوری (کارشناسی مهندسی صنایع/ کارشناسی ارشد مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی ) افتخار دارد؛ بهمراه تیمی متخصص، نرم‌افزار‌های قدرتمند اکسل و هوش تجاری را به شما عزیزان به صورت کاربردی آموزش دهد.

همه عزیزانی که به یادگیری این نرم‌افزارها علاقه دارن؛ میتونن از دانشجوهای این دانشگاه باشن (و این باعث افتخار ما هست). این دانشگاه یه ویژگی مهم داره! و اون اینه که فارغ‌التحصیل شدن تو اینجا معنی نداره و همه (از جمله خودم ) همیشه داریم یاد می‌گیریم! و دائم کارهامون رو بهبود و رشد می‌دیم! پس تبریک میگم به شما که به جمع ما اومدین.

اندر حکایت یادگیری اکسل

از سال 85 که در رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی قبول شدم؛ اساتید بعضی از دروس تخصصی دانشگاه، تاکید می‌کردن؛ که یادگیری نرم افزار اکسل خیلی میتونه (به خصوص در رشته شما) کمک ویژه‌ای کنه؛ سعی کنین؛ این نرم افزار رو خوب یاد بگیرین! من و یکی از دوستان صمیمیم در همون دوران دانشجویی خیلی دنبال این بودیم؛ که در کنار درس خوندن، بازار کار رو هم تجربه کنیم! برای همین به لطف خدا با پیگیری‌هایی که انجام دادیم؛ انتهای ترم دوم (سال 86) وارد بازار کار شدیم. فضای کاریمون طوری بود؛ که از نرم‌افزار اکسل خیلی استفاده می‌شد. ما هم یه جورایی شروع به یادگیری اکسل کردیم؛ وقتی کارایی این نرم‌افزار قدرتمند رو می‌دیدیم؛ خیلی علاقمون بیشتر می‌شد! از اون سال‌ها در کارها و پروژه‌های مختلف از این نرم‌افزار استفاده می‌کردم؛ سعی می‌کردم؛ کلاس‌های خوب و حرفه‌ای مربوط به این نرم افزار رو تو دوران دانشجوییم، پیش اساتید خوب یاد بگیرم؛ مطالعه کنم؛ جستجو کنم؛ و البته هنوزم دارم؛ یاد می‌گیرم! و صد البته از یادگیری لذت می‌برم!

نرم افزار (اکسل) اینقدر امکانات و قابلیت داره! و با نرم‌افزارهای دیگه همراه میشه؛ که واقعا هر کاربری رو جذب می‌کنه! بعد از مدتی تصمیم گرفتم؛ آموخته‌ها و تجارب خودم رو در قالب دوره آموزشی و انجام پروژه‌های مختلف به دیگر عزیزان و علاقه‌مندان ارائه کنم؛ و اونارو هم تو یادگیری این نرم‌افزار قدرتمند سهیم کنم. این سایت هم در راستای همون هدفی که خدمتتون گفتم راه انداختم! تا بتونم آموزش‌های کاربردی، به‌روز و متناسب با نیاز مخاطبین عزیز در دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات دولتی و غیر دولتی، در کنار انجام پروژه‌ها و… ارائه کنم.

  • امیدواریم بتونیم در راستای ارتقا و توسعه دانش شما عزیزان و البته خودمون گامی هرچند کوچیک برداریم؛ و به کمک هم بتونیم فضای بهینه‌تری رو برای زندگی ایجاد کنیم.

خدمات سایت دانشگاه اکسل

  • برگزاری دوره‌های روز آموزشی در زمینه اکسل و هوش تجاری در سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، خصوصی، موسسات آموزشی و ...
  • انجام پروژه‌های تخصصی در زمینه اکسل و هوش تجاری متناسب با نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها
  • مشاوره تخصصی در مورد نرم‌افزارهای قدرتمند اکسل و هوش تجاری متناسب با کسب و کار شما

ماموریت سایت دانشگاه اکسل

  • ارائه محصولات و خدمات پروژه‌ای، آموزشی و مشاوره‌ای متناسب با نیازهای روز مخاطبین گرامی در زمینه نرم‌افزارهای اکسل و هوش تجاری
فهرست